Як інформував сайт Радомишльської громади відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Як результат, Радомишль та ОТГперенесли  до “помаранчевої” зони епіднебезпеки.

Заборони “помаранчевої” зони починають діяти відсьогодні,   19 жовтня , пише видання.

Add a comment

16.10.2020. Голова Радомишльської об’єднаної громади В.Тетерський провів брифінг.Зауважимо, що про час і місце брифінгу заздалегідь були повідомлені зацікавлені особи.

На зустрічі з мером Радомишля були присутні журналісти місцевих друкованих засобів інформації та інтернет- видань, діючі депутати міської та районної рад, громадські активісти, кандидати в депутати до міської ради на виборах – 2020.

Упродовж зустрічі на всі запитання щодо життєдіяльності місцевої ОТГ та вже упродовж каденції вирішені соціальні справи в освітній, медичній галузях, благоустрою громади, тощо, В.Тетерський дав обґрунтовані відповіді, підкріплені цифровим фактажем та ознайомив присутніх з планами вирішення назрілих проблем.

бриф 2

У процесі тривалого спілкування, незважаючи на гострі, а порою й не в коректній формі поставлені запитання, відчувалася детальна обізнаність мера про фактичний стан та потреби кожної соціальної галузі, мешканців міста та сіл, що входять у структуру ОТГ.

бриф 1

У підсумку В.Тетерський не тільки дав відповідь на всі поставлені учасниками зустрічі усні запитання, а й також відповів на багаточисельні письмові запитання, що надійшли на його адресу від громадських організацій.

Add a comment

«Сьогодні, 17 жовтня 2020р, у Радомишльсьму краєзнавчому музеї було презентовано дві книги з історії села Пилиповичі та життєвого шляху автора Юрія Сергійовича Хилі.Відвідувачі музею  мали змогу почути цікаві історії, легенди і бувальщини цього мальовничого поліського села.

Книги " Село Пилиповичі на теренах історії України-Русі" і "Пройдений шлях: спогади, висновки, роздуми" - повідомив директор музею Сергій Галіцький.

ю.хиля

Нагадаємо, що Юрій Сергійович  проживає у селі Пилиповичах, Радомишльського району, тривалий час  тут головував, обіймаючи  посаду сільського голови.

Add a comment

«Радомишльські свободівці взяли участь у традиційному Марші слави УПА, що цього року пройшов під гаслом "Геть колаборантів!" Висунуто ряд вимог, які були передані Президенту» - повідомив Радомишль-інфо очільник Радомишльських свободівців Сергій Галіцький.

свобода радомишль

Як відомо щороку 14 жовтня відзначається День захисника України. Його святкують у день Покрови Пресвятої Богородиці та одночасно з Днем українського козацтва і Днем УПА.

"Марш УПА-2020"стартував від пам'ятника Тарасу Шевченку.

Учасники маршу  несли державні прапори, прапори УПА та символіку організаторів маршу - Нaцioнaльного кopпycу, ВО "Свoбода", "Пpaвого сектора" та ветеранських організацій.

Перед початком маршу біля пам'ятника Шевченка відбувся мітинг, на якому організатори нагадали учасникам маршу історію УПА і закликали пам’ятати про тих українських героїв, які зараз захищають незалежність на сході України.

Add a comment


Як відомо деякі депутати Радомишльської міськради на сесії, 20 вересня 2020р, заблокували прийняття проекту рішення про виконання державного гімну у школах громади. «З приводу зазначеного проєкту деякі депутати були категорично проти, обґрунтовуючи свою думку тим, що самоврядний орган не має таких законодавчих повноважень.

Пояснення щодо того, що міськрада лише рекомендує закладам освіти ОТГ щоденно виконувати Гімн, але жодним чином не зобов’язує цього робити - ця група не сприймала.

Своєї мети вони цього разу досягли. Частина депутатів, не зрозумівши суті та правових рекомендаційних позицій ради, а інша, на жаль, свідомо не проголосували за зазначений проєкт» - повідомляла Радомишль-інфо під заголовком «У Радомишльських школах співати гімн не будуть. Хто з депутатів і як голосував на сесії міськради» 

Утім зусилля таких депутатів «патріотів» були марними.

Керівники освітніх закладів Радомишльської ОТГ відтепер мають керуватися рішенням Житомирської облради.

Адже навчальний день у школах Житомирської області діти починатимуть з виконання державного Гімну України. Відповідне рішення прийняли 8 жовтня на сесії обласної ради.

Рішення під час сесії прийняли без обговорення. За проголосував 41 депутат із 46 присутніх.

На думку депутатів облради, таке рішення сприятиме вихованню патріотизму та шанобливого ставлення до державних символів України.

Варто додати, що рішення про виконання гімну носить рекомендаційний характер і жодним чином не зобов’язує цього робити.

Подібна практика є у школах Туреччини, Казахстану, Китаю та багатьох регіонах Росії. В Індії влада рекомендує виконувати гімн не лише перед початком уроків, а й перед початком робочого дня. У деяких школах Японії та США діти теж можуть співати гімн, проте це не обов’язково.

Add a comment

Радомишль: пастка для сільських старост

На місцевих виборах - 2020 дехто з сільських старост, сподіваючись на своє повторне призначення після завершення виборів на займану посаду,

Add a comment

Радомишльська «Пропозиція» йде на вибори з переконанням, що спорт об’єднує громаду.

Радомишльська політсила «Пропозиція», яку очолює екс-міський голова, наразі перший заступник голови Радомишльської ОТГ Олег Соболевський, йде на жовтневі місцеві вибори - 2020, маючи у своїх рядах низку відомих особистостей - кандидатів у депутати міської ради, які користуються повагою серед мешканців громади, перш за все, як професіонали своєї справи.

Add a comment

« У Радомишльському краєзнавчому музеї відбулася презентація книги Р.Майстренка і В.Фісуна "Радомисль ‎1919-1923: Життя на межі смерті"- повідомляє директор музею Сергій Галіцький :

Add a comment

 

"У міському Будинку культури відбулась конференція політичної партії «Пропозиція». Команда «Пропозиції» Радомишльської громади підтримує Володимира ТЕТЕРСЬКОГО, кандидата на посаду Радомишльського міського голови. - повідомляє прес -служба політсили:


 

"Розпочалася конференція з вітального слова лідера партії «Пропозиція» Радомишльської громади Олега Соболевського :

«Пропозиція – це партія, яказнає усі проблеми, що є у нас у громаді, адже до складу увійшли лікарі, аграрії, медики, юристи, місцеві підприємці, депутати. Це люди, що готові брати на себе відповідальність за свою громаду. Впевнений, що таким потужним складом ми повинні здобути більшість у міській раді та продовжувати розвивати нашу громаду!».
Основною метою партії є забезпечення добробуту жителів громади шляхом реалізації у громаді низки проєктів розвитку: освітлення вулиць, ремонт доріг, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, сучасні садочки, школи та медичні заклади, створення нової паркової зони (урочища «Черча»).

IMG 50c982fd7abbefd989981792265a9e0c V

Під час конференції була представлена сильна команда професіоналів, а саме:

Виборчий округ № 1:
1. Куцько О.М. – приватний підприємець;
2. Самчук О.В. - начальник відділу освіти, молоді та спорту Радомишльської міської ради;
3. Мельник Н.Г.- директор Радомишльської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Житомирської області;
4. Забігайло В.В. - начальник відділу юридичного забезпечення виконавчого апарату Радомишльської районної ради;
5. Поплавська Н.В. - лікар-невропатолог Радомишльської лікарні»;
6.Бугай О.В.- директор Радомишльської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. В.М.Чорновола.
Виборчий округ № 2
1. Кижлай В.В. – завідувач Дошкільного навчального закладу № 7 «Дзвіночок»;
2. Барановський В.О. – директор Радомишльської музичної школи»;
3. Гончаренко О.В.- директор Радомишльської дитячо-юнацької спортивної школи;
4. Сазонов О.Д.- приватний підприємець;
5. Гльоза І.І.- заступник директора з навчально-виховної роботи Радомишльського професійного ліцею;
6.Ващук М.В.- керівник Радомишльського хлібозаводу.
Виборчий округ № 3
1. Старовойт С.В.- начальник юридичного відділу Радомишльської міської ради;
2. Ляшевська Н.Г. - Головний лікар Радомишльського центру первинної медико-санітарної допомоги;
3. Оснач Д.В.- депутат Забілоцької сільської ради;
4. Довгаленко Р.К.- Завідувач ФАП КНП«Центр ПМСД» Радомишльськоїміської ради;
5. Онопрійчук В.В.- Спеціаліст з юридичного забезпечення Кочерівськоїсільської ради;
6.Коломоєць В.О. – директор Борщівського Будинку культури.
Виборчий округ № 4
1. Рогова А.М. - виконавчий директор ТОВ «Агровіва»;
2. Приборецький А.М. - головний лікар Радомишльської стоматологічноїполіклініки;
3. Сорокіна Т.В.- бухгалтер Краснобірського дитячого садочку «Золотий ключик»;
4. Кулішенко Ю.П.- працівник Радомишльської дитячо-юнацької спортивної школи;
5. Чорний Ю.М. – директор Великорацького Будинку культури;

Було офіційно вручені посвідчення кандидатів в депутати та обговорені подальші кроки діяльності партії.

Пропозиція зуміла об’єднати справжніх професіоналів, які, по-перше, живуть та працюють на території громади, по-друге, мають великий досвід в різних сферах трудової діяльності, це і лікарі, і місцеві підприємці, спортсмени, юристи та, по-третє, вже не перший рік є носіями позитивних якісних змін у Радомишльській громаді. 

Лідерами партії в області є мер міста Житомира Сергій Сухомлин та Народний депутат України 8 скликання Павло Дзюблик"

 

Add a comment

Більше статей...

Дочірні категорії

Популярні новини міста